Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

 

Opis stanowiska:

Samodzielna rekrutacja kandydatów do każdego z pionów Spółki

Aktywne korzystanie z różnych kanałów rekrutacyjnych, np. portale pracy, posty w mediach społecznościowych

Analiza i selekcja nadesłanych aplikacji oraz rozmowy z kandydatami   

Zapewnienie Positive Candidate Experience 

Tworzenie i utrzymywanie Employer Branding

Analiza rynku, w tym nowych trendów rekrutacyjnych

Nadzór i realizacja polityki szkoleniowej

 

Nasze oczekiwania:

Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej

Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz samodzielność w ich realizacji

Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Języka angielski minimalny poziom B2, warunek konieczny

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

 

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do wymaganych umiejętności i stawianych celów

Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia

Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów 

APLIKUJ

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu 32-300, przy ul. Bartosza Głowackiego 21 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: iodo@plast-met.com
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat.
Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 5 lat.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@plast-met.com lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo@plast-met.com